Vozidla

Autor:Jan Kanta & Michal Bucko | 21.09.2009

Assault Derrick

Obří transpotrer, který se svojí velikostí vyroná i Brumackovi, ale ve zbrojení to je už horší. Derrick má slabý pancíř, pro který jsou nejhorší Tickery, Nemecyst a hlavně Reavers, ale ostatní Locusti jsou pro něj hračkou. Derrick má na zádi přimontované dva Grind výtahy, které se používají jako výtahy do hlubin Locustích tunelů. Derrick se dříve používal pro těžbu imulze, ale pro válku s Locusty se trochu poupravil. Derricky mají za sebou už spoutu let služby, vždyť je jim kolem 95 let. Derricky můžeme vidět v tažení na  okupované zmrzlé město Landown. Delta jela v Derrickovi se řídičem Dizzym Walinem, který svému Derricku říká s láskou "Betty".

 

http://gearsofwar.hrynapc.net/galerie/223503803_4_4gef.jpeg

Centaur

Centaur je lehký tank, který mi připomněl monstertruck s otočným kanonem. Jeho výhodou jsou jeho velká kola a rychlý, výkoný motor, které mu zajišťují výborné vyprošťovací schopnosti, ale v panceřování je na nic. Prostřělí ho Troika a stačí pár ran od Boomra, ale vše se vyrovnává jeho silným kanonem, který se dá použít na velké monstrum, jako je například Brumaks (Centaur používá vysoce hořlavé a explozivní střelivo a nebo rakery Dumbfire) a také opravami. Cole s Braidem ho stihnou opravit za  pár minut.

 

Divíte se asi, proč koalice používá lehké tanky místo těžkých, které zbytečně zabírají místo ve skladech a práší se na ně. Důvod je jednoduchý, díky jeho pomalému pohybu by byl snadnou kořistí pro Corpserse, kteří udělají díru a stahnou tank sebou a taky nemluvě o Tickeres a Nemacyst.

http://gearsofwar.hrynapc.net/galerie/800px-centaur.jpg

 

Hry na PC | Mafia II | Mafia I | Battlefield 2 | Warcraft III | Vietcong | Copyright © 2009 hrynapc.net