Locusti-postavy

Autor:Jan Kanta & Michal Bucko | 21.09.2009

Kantus

 

Kantus je Locustí kněží, který je těsně pod vládou královny. Kantus dokáže oživovat své padlé spolubojovíníky pomocí takzvaného "screeches", při kterém vydává hlasité zvuky. Pomocí této schopnosti dokáže také směrovat Tickery na daný cíl a ovládat obřího červa Rockworma. Kantus má ve vybavení pistoli Gorgon a plynové granáty Ink, ale jeho nejsilnější zbraní je jeho silný hlas. Kantusovo brnění je velmi slabé a na hlavě má helmu, která označuje jeho důležitost. Na povrchu planety Sery Kantuse uvidíte jen zřídka. Většinou se pohybuje v tunelech Sarančat. Kantus je velmi nebezpečný a mějte na paměti že musí být první na ráně, jinak je zbytečné střílet do jiných Sarančat, protože je zase oživí.  

Domov: Tunely Locustů

Hodnost: Kněz

Hlavní zbraň: Gorgon pistole

Granáty: Ink

Oči: červenočerné

Rasa: Locust Horde

Kantus

 

Skorge

 

Skorge je jedna z hlavních postav Gears of War 2. Po zabití generála RAAMa v prvním dílu GoW se Skorge posunul na RAAMovo místo, tudíž na místo ochránce královny. Skorge je velekněz všech Lokustů, takže ovladá i pěšácké Kantusy. Skorge, stejně jako Kantus, používá zvláštního pronikavého zvuku "screeches", kterým dokáže ovládat a oživovat své spolubojovníky. Skorge dokáže používat Gorgon pistoli a granáty Ink, ale jeho hlavní zbraní je Dual Chainsaw Staff, která vypadá jako tyč s dvěma motorovými pilamy na koncích, které můžete vidět na obrázku. Skorge je velmi těžké zabít. Má velmi tvrdou kůži, která se nedá jen tak prostřelit ale dá se rozřezat. 

Domov: Nexus

Hodnost: Velekněz

Hlavní zbraň: Dual Chainsaw Staff

Granáty: Ink

Vlasy: Nalepené hnědé pásky

Oči: červenočerné

Rasa: Locust Horde

Skorge

 

 

Královna Myrrah

 

Královna jménem Myrrah je zprostředkovatelka všech Locustů na planetě Sera. Locusti ji milují a uctívají, jsou ochotni pro ní i zemřít. Myrrah sídlí v Nexusu v pevnosti všech Sarančat. Její hlas uslyšíte v tunelech Sarančat, jak podporuje své vojáky proti koalici, ale i v multiplayeru za hru proti Koalici. Zatím z neznámích důvodů Myrrah přišla na tajné plány Adama Fenixe. Locusti královnu milují a udělají vše pro to, aby nezemřela.

Domov: Nexus

Hodnost: Královna

Hlavní zbraň: vojevůdce

Granáty: nic

Vlasy: krátké bílé

Oči: černé

Rasa: Locust Horde

Kralovna Myrrah

 

 

 

RockWorm

 

Tito kamení červi žijí v tunelech pod povrchem planety Sera. Nejsou tak uplně Locusti, spíše to jsou takové neutrální bytosti. RockWorm se živí skoro vším co nalezne po cestě, ale jeho pochoutkou je červeně zářící ovoce, které roste na stěnách tunelů Satančat. Tito obří červi jsou absolutně neprustřelní. RockWorm může dorůstat až stovek metrů na délku a jsou velmi míru milovní kamenní červi, ale nesmíte se jim plést do cesty, jinak vás nenechají na živu. Kamenní červi se dají využít jako pohybující se kryt díky jejich neprůstřelnosti.

Domov: Pod povrchem planety

Hodnost: slouží jako potrava pro Locusty

Hlavní zbraň: nic

Granáty: nic

Oči: červenočerné

Rasa: RockWorm

Rockworm

 


 

PALACE GUARDS

 

 

Palace Guard, známí jako Královská Garda a Theron Lord. Tito strážci byli vybráni jako tělesná stráž královny, mají monohokrát tvrdší brnění než normální Locusti a jsou populárnější než Locustí Theron. Vyskytují se jen v pevnosti Nexus. Královskou Gardu vycvičili přímo Kantusové, byli vybíraní po dlouhodobé službě jako obyčejní Locusti. Palace Guard jsou vycvičení na velmi přesnou střelbu z Hammerburst II, ale používají i jiné zbraně, například Torzní luk, Gnasher brokovnici, Boltok pistoli a granáty Frag a Ink. Oproti ostatním Locustům jsou chytřejší, zkušenější, odolnější a používají mezi sebou taktiku.

 

Domov: Nexus

Hodnost: Tělesná stráž Královny

Hlavní zbraň: HammerBurst II

Granáty: Ink, Frag

Vlasy: pleš

Oči: černé

Rasa: Locust Horde

Palace Guard

 


 

Bloodmouth

 

Bloodmouth je obdoba lidského koně, chodí blíztko země. Bloodmouh má zakrslé nohy, po kterých nemůže chodit ,ale může s nimi útočit. Bloodmounth chodí po svých mohutných rukou, na kterých má velmi ostré drápy. Tohoto locustího koně je velmi těžké zabít, a proto radím nejdříve zabíjte Bloodmouth a až se svalí k zemi, jeho řidič vypadne ze sedla a je na malou chvíli ochromen. Bloodmouth má velmi silnou helmu ale zbytek těla pokrytý nemá.

Domov: Tunely Locustů

Hodnost: Kůň

Hlavní zbraň: zakrslé hohy

Granáty: nic

Vlasy: pleš

Oči: černé

Rasa: Locust Horde

Bloodmount

 

 

Rodokmen Boomrů

Boomer je klasická silnějsí, tvrdší a daleko meně inteligentní verze Drona. Boomeři nepoužívají vůbec krytí a jen se spoléhají na svá brnění a tvrdou kůži. Základní zbraň Boomrů je Boomshot. Boomshot je velký granátomet, který dostřelí vcelku daleko. Boomer při střelbě obvykle kříčí Boom!!!. Locusti je především využívají hlavně pro taktickou výhodu nad COG díky svým zbraním.

 

BoomerButcher

Klasická verze Boomra se sekáčkem na maso místo Boomshotu. Tohoto Boomra potkáte jen zřítka. Locusti ho používají jako kuchaře, v útrobách Locustích tunelů hledá RockWormy a krájí je sekáčkem, spíše mačetou, pro obživu Locust hordy. Butcher má v druhé ruce hák, který nikdy nepoužívá. Má na sobě těžké brnění, které mu zajistí velkou odolnost proti lehkým a středně těžkým zbraním. Od ostatních Boomrů se liší tím, že je rychlý a dokáže dohnat vojáky koalice.

Domov: Sera

Hodnost: Boomer

Hlavní zbraň:Sekaček na maso

Granáty: nic

Vlasy: pleš

Oči: černé

Rasa: Locust Horde

Butcher

 

 

Flame Boomer

Tento Boomer je specializován na vypalování krys z dír. Používá k tomu Scorcher Flamethrower s plnými kanistry hořlaviny, kterou nesou na zádech. Tito Boomři jsou extremě nebezpeční hlavně na otevřených prostorách, protože než je zabijete, tak vás oni rychleji spálí na uhel. Mají velmi silná brnění po celém těle a velmi silnou helmu, která vydrží i pár dobře mířených headshotů.

Domov: povrch a podzemí planety

Hodnost: Boomer

Hlavní zbraň: Scorche

Granáty: nic

Vlasy: pleš

Oči: černé

Rasa: Locust Horde

Flame

 

 

Grinders

Tento nový typ Booomra s težkým kulometem  Mulcher a plnou kapacitou munice dokáže napáchat hodně škod. Grinder je extremě pomalý Boomer a jeho brnění stojí také za starou bačkoru, ale jeho těžký a rychlý kulomet vás nechá schovaného v zákrytu a nevystrčíte ani paty. Grinder je velice náchylný k headshotům.

Domov: tunely Locustů

Hodnost: Boomer

Hlavní zbraň: těžný kulomet Mulcher

Granáty: Ink

Vlasy: pleš

Oči: červenočerné

Rasa: Locust Horde

Grinders


 

Mauler

Už jeho helma s dlouhými zatočenými rohy naznačuje, že se jedná o zákeřného Boomra. V jedné ruce má štít a v druhé výbušný palcát, kterým když praští o zem, tak se ocitnete na kolenou. Štít zabere celé jeho tělo, což je pro něj velkou výhodou, a jen těžko najdete nějakou skulinku, kde byste po něm mohli střílet. Podle mě se jedná o nejobávanějšího Boomra celé hry. Dokáže se schovávat za štítem a má rychlý pohyb stejně jako Butcher.

Domov: Sera

Hodnost: kněz

Hlavní zbraň: Gorgon pistole

Granáty: Ink

Vlasy: pleš

Oči: červenočerné

Rasa: Locust Horde

Mauler


 

Hry na PC | Mafia II | Mafia I | Battlefield 2 | Warcraft III | Vietcong | Copyright © 2009 hrynapc.net