Postavy-Locusti

Autor:Jan Kanta & Michal Bucko | 05.09.2009

  BERSERKERS

 

Berserkers je Lokust  ženského pohlaví.  Jsou takřka slepé,  ale pro lov kořisti používají jejich velmi dobře vyvinutý čich a sluch.  Jejich smrtící útoky spočívají v rychlém útoku zakončenou ohromnou silou její pěstí, která vede k okamžité smrti. Berseka je takřka k nezastavení, neplatí na ni žádné klasické zbraně. Jedinou doposud známou účinnou zbraní je Kladivo úsvitu, které se ale dá použít pouze pod širým nebem, kde může zachytit  satelitní signál.

 

Domov: Tunely Locustů

Charastristika:

Hlavní zbraň: silé drtící pěsti

Granáty: ne

Vlasy: ne

Oči: černevé

Helma: ne

Rasa: Locusti

Obrana: NEZNIČITELNÁ KŮŽE !!

Slabiny: siné zahřátí její kůže

Berserkers

Berserkers

 

WRETCHES

 

Jsou to hybridní mrchy, které nejsou až tak nebezpečné, ale většinou útočí ve velkých skupinách. Jsou schopné lézt po stropech a stěnách díky jejich drápům, které také používají k útoku. Dalším podobným druhem jsou takzvané LAMBENT WRETCH, které poznáte podle příšerného vřískotu a také podle jejich světélkujícím očím. Jejich nebezpečí tkví v krvi, která je dosti nestabilní a exploduje jako nitroglycerin. Nejlepší zbraní na Wretche je brokovnice, nebo stačí jednoduše vždy v přítomnosti těchto potvor mačkat F a tím je umlátíte a neplítváte municí, které je někdy opravdu potřeba. Často plní roli hlídacícho psa, kdy ochranuje Boomra nebo věší Locusty.

 

Domov: Tunely Locustů

Charakteristika: Locustí pes

Hlavní zbraň: Drápy

Granáty: ne

Vlasy: ne

Oči: černé

Helma: ne (jen u některých)

Rasa: Locusti

Obrana: ne

Slabiny: slabé tělo

Wretches

Wretches

 

 

BOOMER

 

Jedná se o nejpomalejšího Locustce , ale i přesto jsou velmi nebezpeční a boj s nimi by neměl být brán na lehkou váhu. Jejich zbraní je těžký ruční granátomet (Boomshot), který dokáže zlikvidovat protivníka jednou jedinou ranou. Na druhou stranu nabíjení granátometu trvá déle než ostatní zbraně a před každým výstřelem řvou BOOOM, což je signál k tomu, abyste si našli dobrý úkryt. Ačkoli je Boomer velmi silny tak nevyužívá žádné krytí, jedinnou jeho obranou je jeho silná kůže a vždy doufá, že přežíje nápor kulek, což se stává zřítka.

 

Domov: Tunely Locustů

Hodnost: pěšák

Hlavní zbraň:  Boomshot

Granáty: ne

Vlasy: ne

Oči: černočerné

Helma: ne

Rasa: Locusti

Obrana: ne

Slabiny: Hlava

Boomer

Boomer

 

BRUMAKS

 

Stát ve stínu Brumarka je jako se dívat smrti do tváře. Tato obrovská kráčející mašina na zabíjení je jednou z nejúčinnější  zbraní Locustů. Na obou zápěstích mají namontované kulomety (Troiky) a na ramenou palebnou věž s řidičem a řízenými střelami. Celý tento kolos řídí  Locust, který sedí na palebné věží. Hodně štěstí až se s ním potkáte. Jedna možnost je utéct mu nebo ho nejdříve odzbrojit a potom útočit na jeho měkké břicho, které jako jedinné není potaženo tvrdým krunýřem.

 

Domov: Tunely Locustů

Charastristika: Palebná věž

Hlavní zbraň: řízené střely

2x Troika

Granáty: ne

Vlasy: ne

Oči: černevé

Helma: ano

Rasa: Locusti

Obrana: náporem jeho střeliva se vám bude chtít zůstat v krytu

Slabiny: břicho

Brumaks

Brumaks

 

CORPSERS

 

Corpser jsou pro Lucusty velkou strategickou zbraní. Používají je ke kopání obrovských tunelů, které potom používají k přesunům a útokům na jednotky COG ze zálohy. Dalo by se říct, že se jedná o obrovské zmutované pavouky. Jejich obrovské nohy používají také jako štít, protože jejich spodní část těla není opancéřovaná. Při boji s nimi musí být voják hodně trpělivý.

 

Domov: Tunely Locustů

Charasteristika: obřý pavouk(kopáč)

Hlavní zbraň: nohy

křik

Granáty: ne

Vlasy: ne

Oči: černé

Helma: ano

Rasa: Locusti

Obrana: nohy

Slabiny: ústa

 

corpsers

Corpsers

 

DRONES

 

Drones jsou zaslepení a poslušní vojáci, kteří poslouchají  a dělají vše co se jim řekne. Už od mládí byli vychovávani v tuneleh Locustů, byli vychováni tak, aby neměli strach ani při té největší přesile a zemřeli pro královnu. Jejich taktická inteligence se rovná nule, ale to co nemají v mozku to předčí v jejich počtu. Dost častou vylézají z takzvaných "emergence holes", aby tak podpořili své druhy v boji. Proti těmto "emergence holes" se voják může úspěšně bránit včasným hozením tříštivého granátu do díry.

 

Domov: Tunely Locustů

Hodnost: pěšák

Hlavní zbraň: Hammerburst

Gnasher

Boltok

Granáty: Frag

Vlasy: nic

Oči: černočervené

Helma: ano

Rasa: Locusti

Obrana: krytí za překážkami

 Slabiny: Hlava

Dones

Drones

 

Kryll

 

Tyto malé potvůrky připomínající netopýry jsou krvežíznivé a velmi nebezpečné. Každý z nás je asi poznal na vlastní kůži při aktu 2. Když hráč zalezl do temné uličky, roztrhali ho Kryllové na cucky. Jedinným způsobem, jak se jim vyhnout, je střílet do bílých soudků s výbušnou látkou, která rozzáří každý kout(nestůjte moc blízko při střelbě do těchto sudů). Jedinou slabostí Kryllů, která je drží uzdě, je UV světlo, které je spálí na kousky uhlíků. Co říci, je to velmi zákeřná potvůrka. Kryllové se přes den zdržují v hlubinách locustích tunelů ale když příjde noc, vyletí ven a začnou shanět potravu, tak si dávejte bacha.

 

Domov:  Tunely Locustů

Charakteristika: Netopýr

Hlavní zbraň: ostré zuby

Granáty: ne

Vlasy: ne

Oči: žluté

Helma: ne

Rasa: Locusti

  Obrana: rychlost

     Slabiny: UV lampa

kryll

kryll

 

REAVERS

 

Reavers jsou Locustí vzdušné jednotky, které mají ve výbavě raketomet na přední straně těla, hned pod řídicí věží. Tyto docela velké locustí mašiny na zabíjení mohou útočit ze země i ze vzduchu.  Mohou přenášet dva locusty, jednoho řidiče a jednoho nabíječe raketometu. Jedinná možnost, jak Reaverse zneškodnit, je sestřelit řidiče nebo poškodit jeho tvrdou kůži, ale to jde velmi ztuha. Když na vás Reavers zrovna útočí ze země, tak jsou jeho zbraní přední nohy, kterými vás může probodnout. Reaversovi totiž stačí k pohybu po zemi pouze zadní nohy. 

 

Domov: Tunely locustů

Charastristika: Obří létající pavouk

Hlavní zbraň: Boomshot

Troika

Granáty: ne

Vlasy: ne

Oči: černé

Helma: ano

Rasa: Locusti

Obrana: Tvrdá kůže

Slabiny: nohy

Reavers

Reavers

 

GENERAL  RAAM

 

Jedna z nejimpozantnějších postav ze strany nepřátel. Jeho nenávist  a násilnosti,  které vykonává na zajatých nepřátelích se ničemu nevyrovná. Po královně je druhým nejvyšším představitelem rasy Locust. Jako štít používá zmutované noční ptáky(krylly), kteří ho bezpečně ochraňují před okolím. Největší nenávist chová právě k Marcusovi Fénixovi, který s ním už měl co dočinění. Proto i závěrečný boj s ním bude dlouhý a neúprosný. Raam byl po kralovně nejvyším představtelem Locustů, ale po jeho smrti přišel na jeho místo Skorge, který je ješte nebezpočnější než sám RAAm.

 

Domov: Nexus

Hodnost: generál

Hlavní zbraň: Troika

zohýbanou šavli

Boltok pistoli

Granáty: ne

Vlasy: nic

Oči: černevé

Helma: ne

Rasa: Locusti

Obrana: Kryllové

Slabiny: Hlava

Raam

http://gearsofwar.hrynapc.net/galerie/clip_image011.jpg


 

Hry na PC | Mafia II | Mafia I | Battlefield 2 | Warcraft III | Vietcong | Copyright © 2009 hrynapc.net