Cog-postavy

Autor:Jan Kanta & Michal Bucko | 24.09.2009

DIZZY WALLIN

Dizzy byl dříve tak zvaný "Strand" (bntezdomovec). Když se začala válka s Locusty   vztupňovat i Dizzy si uvědomil, že bydlí mimo zdi Jacinta a proto je nucen zařídit to nejlepší pro svoji rodinu a to nejlepsí co pro ní muže udělat je, že vztoupí do armady koalice za azil a jídlo v Jacintu. Dizzy řídí transporter Derrick kterému s radostí říká Betty.  Kvůli nedostatku vybavení pro armádu dostal Dizzy jen staré ošoupané brnění. Jen škoda že Dizzy umírá na začátku druhého aktu v tahu na Landown. Byl to dobrý chlap s vyzáží zálesáka, ale jediná škoda je, že byl silný kuřák a i při službě hodně pil alkohol

 

 

Domov: Jacinto

Hodnost: Řidič

Hlavní zbraň: Lancer

Granáty: Frag

Vlasy: šediny a plnovous

Oči: modré

Rasa: Koalice

Dizzi Wallin

http://gearsofwar.hrynapc.net/galerie/4563.png
MARIA SANTIAGO

Maria Santiago (narozená jako Flores) se z Domem zná už od jedenácti let, kdy se z nich stali velmi dobří přátelé. Po nějáké době měla Maria s Domem má nemanželské děti Benedikta a Sylvia, ae Mlarijina rodina s tím nesouhlasila a tlačila na Doma, aby si Marii vzal. Dom si Marii vzal. Po dni vylíhnutí utekla Maria s Domem do Jacinta, ale jejich děti den vylíhnutí nepřežili. Maria se po nějaké době z Jacinta ztratí, ale Dom pořád věří, že je Maria na živu a stále ji hledá. Pořád neztrácí naději a najde ji, ale ..... .

 

 

Domov: Jacinto (tunely Locustů)

Hodnost: Manželak Doma

Hlavní zbraň:nic

Granáty: nic

vlasy: černé dlouhé

Oči:  zelenohnědé

Rasa: Strand

Maria Santiago

Maria SantiagoTAI KALISO

Tai se narodil na jižním ostrově Islanders. Tai se drží svých kmenových tradic. V koalici je něco jako bojový mnich. Jednou dne, předtím než nastal den vylíhnutí, probíhala válka mezi UIR(svaz nezávislích republik) X COG (vojáci koalice). Válka se dotkla i ostrova Islanders. Taiovi vypálili UIR domovskou vesnici a proto se vydal stopovat UIR s několika členy kmene. Po cestě potkal vojáky kolalice, mezi nimiž byl Marcus Fenix, se kterým si Tai v těchto válkách  velice rozuměl a zachrání si navzájem život. Jen škoda, že se Tai  zastřelil po šíleném mučení Locustů, kdy mu Locusti rozřezali záda. Tai byl dobrý přítel vojáků Delta, která si ho velice vážila.

 

Domov: Jacinto

Hodnost: duševní osoba

Hlavní zbraň: Gnasher borokovnice

Granáty: Frag

Vlasy:černý pankáč

Oči: zelené

Rasa: Koalice 

Tai Kaliso

Tai Kaliso

 

 

CHAIRMAN PRESCOTT

Prescotovi koluje politika v žilách už od samého dětství. Když byl malý chlapec, sledoval svého otce Davida Prescotta při práci v politice. Jeho otec David byl slavným politikem v dobách před vylíhnutím. Jako mladistvý vstoupil do armády, ale nedostal se do žádných krutých soubojů se Sarančaty ani do malé potyčky. Po 18 měsících odešel z armady a šel kandidovat do politiky po stopách svého otce. Prescott dosáhl nejvyší funkce co mohl. Je předseda planety Sera a vede poslední síly vojáků Koalice proti Locustům. Prescott je v zoufalé situlaci a shromažďuje poslední lidské síly z celého světa do války proti Locustům.

 

Domov: Jacinto

Hodnost:Předseda planety Sera

Hlavní zbraň: Vojevůdce

Granáty: nic

Vlasy:Krátké hnědé

Oči:hnědé

Rasa:Koalice

Chairman Prescott

Chairman Prescott

 

 

Hry na PC | Mafia II | Mafia I | Battlefield 2 | Warcraft III | Vietcong | Copyright © 2009 hrynapc.net