Postavy-CoG

Autor:Jan Kanta & Michal Bucko | 09.06.2009

 

Marcus Fenix

 

Hlavní hrdina celé hry, kterému se příčí plnit špatné rozkazy. V den Líhnutí (EmergenceDay) se Marcusovi změníl celý život. Bojoval nepřetržitě 10 let za přežití lidstva. Jednou během bitvy u Aspho Fields přišel Marcusovi rozkaz zachránit svého otce Adama Fenixe z akademie východní barikády, ale Marcus se nestíhal přesunout z Aspho Fields do akademie jeho otce a za maření armadních rozkazů byl odsousouzen na 40 ve věznici Jacinto, ale po 4 letech Marcus dostal od Plukovníka Hoffmana milost a do věznice pro Marcuse přišel jeho věčný kamarád Dominik Santiago. Oba tito mladíci byli zařazeni do týmu Delta Squad se seržantem Mihn Youg Kimem a mladíkem Antohoni Carminem. Marcus Byl hrdina Pendulumské války a dostalo se mu nejvyšší hodnocení jaké může voják Koalice dostat-Embry Star. Po šesti měsících se Marcus ocitá s Domem v Nemocnici Jacinto a brání ji před nájezdy Locustů. Marcus je významná osoba v těchto válkách a Koalice si ho nesmírně váží snad až na protivného plukovníka Hoffmana.

 

 

Domov: Jacinto

Hodnost: Seržant

Hlavní zbraň: Lancer

Granáty: Frag

Vlasy: Šátek

Vousy:Kotlety

Oči: modré

Rasa: Lidé (Koalice)

Marcus Fenix

Marcus Fenix

 

 

Dominik Santiago

 

 

Nejlepší přítel Marcuse Fenixe (bratr ve zbrani). Dom se narodil 19 let před dnem vylíhnutí. Už od mala se znal s Marcusem chodili spolu do školy, až Dom z Marcusem vyšli školu přihlásili se do armady mezi zvláštní jednotky a zúčastnili se operace Leveler. Dom osvobodil Marcuse z věznice Jacinto. Domovi při dni vylíhnutí zemřeli dva synové a ztratila se mu manželka Maria, kterou neviděl už spoustu let a hrozně se mu stíská. Dom plní rozkazy bez připomínek a Delta Squad je vše co má. Dom je velmi přátelský a plný optimizmu, i v těch nejtemnějších chvilkách má malé světlo naděje, že s toho všeho vyjde bez šrámu a zranění.

 

 

Domov: Jacinto

Hodnost: Řidič

Hlavní zbraň: Lancer

Granáty: Frag

Vlasy: ježek v krabici

Vousy: knírek a bradka z kotletami

Oči: modré

Rasa: Lide (Koalice)

Dominik Santiago

Dominik Santiago

 

Damon Braid

Desátník Daimond Braid je velice chytrý inteligentní voják, ale svět lidí mu moc po medu nevoní, a proto dává radši přednost strojům než lidem, řeknete si to musí být asi magor, ale Braid je chytrý, ale je to strašný cynik a cholerik. Patří mezi špičku vědců koalice. Daimond velice zuřil, když po smrti Mihm Young Kima nedotal místo serženta on, ale Marcus Fenix. Je jeden z nejhorších. Dajmond byl dříve členem Alfa týmu, který na tom byl velice špatně a musel se schovat do hrobky před sarančaty, později byl Daimond i s Colem přeřazeni do Delta squad. I když je velmi chytrý, nedá se to s ním vydržet.   

 


 

 

Domov: Jacinto

Hodnost: Desátník

Hlavní zbraň: Gnasher

Granáty: Frag

Vlasy:Blonďák

Vousy: oholené

Oči: modré

Rasa: Lide (Koalice)

Dainond Braid

 

 

 

 

August Cole

 

 

Bývalá hvězda trashballu, hrával zadáka. Trashball je obdoba amerického fotbalu. nikdo mu neřekne jinak než "Cole train". Cole má velmi okázalý styl života a má velmi pestré hlášky, u kterých se i nekdy zasmějete. Ke koalici se přidal po dni vylíhnutí. V koalici je teprve nováček, ale díky své výdrži a intenzivitě je velkým přínosem pro Deltu a pro celou koalici. S Daimonem  je velký kamarád, kamarádí se s ním už od samého začátku. A když mu byl nabízen jiný parťák vždy ho odmítl. Zkrátka je z nich nerozlučná dvojka.

 

 

Domov: Jacinto

Hodnost:Vojn

Hlavní zbraň: Lancer

Granáty: Frag

Vlasy: ježek

Vousy:oholené

Oči: modré

Rasa:Lide (Koalice)

August Cole

August Cole


 

 

Mihn youg Kim

 


Toto je mladý poručík Alfy Squad, možná by se slušelo říci "byl", protože umíra hned na konci prvního aktu. Když je jednotka Delta obklopována Locusty u hrobky, Kim ukazuje ostatním, aby se kryli a sám si nevšiml, že přímo k němu pochoduje generál Raam, který ho následně probodne svojí velkou dýkou. Byl velmi moudrý, nadaný, byl to vůdčí typ a ke všem měl úctu, vždy plnil rozkazy bez váhání. Jeho styl boje bylo bojovat čestně a věřil, že koalice porazí všechna sarančata.

 

 

Domov: Jacinto

Hodnost:Poručník

Hlavní zbraň: Lancer

Granáty: Frag

Vlasy: pleš

Vousy:oholené

Oči: modré

Rasa: Koalice

Mihn youg Kim

Mihn youg Kim

 

 

Anthony Carmine

 

Jako Kim umírá již v prvním aktu. Respektoval Doma a Marcuse a byl velmi natěšen do boje až se konečně někam prostřílí. Na rozdíl od ostatních se drží pravidla nosit na hlavě helmu, což mu ale trochu zakrývá výhled. Proto nemá takovou přesnost jako ostatní členové týmu.

 

 

Domov: Jacinto

Hodnost: Vojon

Hlavní zbraň: Lancer

Granáty: Frag

Vlasy:Helma

Vousy:Helma

Oči:Helma

Rasa:Lide (Koalice)

Anthony Carmin

Anthony Carmin

 

Anya Sround

 

Nadporučník Sroudová je strážný anděl Delty, zadává mise a strategické body. Anya je dcera Majora Helena Strouda, který se o Aniu vůbec nestaral, jelikož měl plno armadních poviností. Ania měla ješte matku, která ji vychovala, ale ta v den Líhnutí zemřela a Anie se žívot obrátil na ruby až najednou se naskytlo místo nadporučníka. Anya poskytuje Deltě uklidňující hlas při zuřivých bojích. Díky novému upgradu Jacka bude blíže jednotce delta, ale na tento upgrade se můžeme těšit až v druhém díle Gears of War. Ania flirtuje a Marcusem a možná v dalších dílech, mezi nimi bude něco víc.

 

Domov: Jacinto

Hodnost: Nadporučník(operátorka)

Hlavní zbraň: niic

Granáty:nic

Vlasy:dlohé hnědé vlasy

Vousy: nic

Oči: zelené

Rasa:Lidé (Koalice)

Ania Stround


 

 

 

 

Plukovník Victor Hoffman

 

Velitel a také protivný plukovník, který má pod palcem celou Deltu. Velí celé operaci, která zníčí velitelství Locustů. Hofman měl ženu, ke které držel úctu a byla jediná kdo Hofmanovi poroučel. Hoffman měl jediné štěstí, že jeho žěne nevadilo, že její muž není stále doma a že se věnuje armadním povinostem. Bouhužel zemřela při dni vylíhnutí. Hoffman je pravou rukou Richarda Prescota, který mu důvěřuje. Hoffman nemá důvěru k Marcusouvi, za neuposlechnutí rozkazu u nich panují velké nepokoje, ale časem se to vše uklidní.

 

Domov: Jacinto

Hodnost:Pluovník

Hlavní zbraň: Lancer

Granáty: Frag

Vlasy: šediny

Oči: modré

Rasa: Lide (Koalice)

Plukovník Hoffman

Plukovník Hoffman

 

Jack

Kdykoliv potřebuje Delta rozříznout dveře nebo spustit rozbitý počítač, je tu Jack, malý, ale šikovný robůtek, který funguje i jako komunikační zařízení a s itegrovaným 3D promítadlem je komunikace ještě intenzivější(Jak již bylo zmíněno, 3D promítání bude Jack schopen provést až po upgradu v druhém díle GoW). Jack zůstává skrytý pod maskovacím pláštěm a ukazuje se jen v připadě potřeby.

 

Domov: Jacinto

Hodnost:Robot

Hlavní zbraň: nic

Granáty:nic

Vlasy:nic

Oči: modré

Rasa: Koalice

Jack

Jack

 


Hry na PC | Mafia II | Mafia I | Battlefield 2 | Warcraft III | Vietcong | Copyright © 2009 hrynapc.net