Zbraně-Locusti

Autor:Jan Kanta & Michal Bucko | 09.06.2009

Zbíječka

 

HammerBurst, u nás přezdívaný Zbíječka, je poloautomatický kulomet a disponuje o něco větší ráží než Lancer. Je také přesnější (Locustí obdoba Lanceru), ale bohužel postrádá motorový bajonet. Tato zbraň má asi 13kg, což je na malý poloautomatický kulomet dost. Je trochu menší než Lancer. Já osobně bych doporučil Lancer(tedy pokud máte ještě náboje), protože Zbíječka při střelbě střílí po pár ranách a při střelbě proti více Locustům je to opravdu nevýhoda. V současné době byl nahrazen zbraní Hammerburst II, který je o něco přesnější a střílí už i dávkou.

 

Výrobce: Locusti

Kapcita zásobníku: 78 ran

Počet zásobníků: 780

Ráže: N/A

Přesnost: střední

Zoom: ne

Dostřel: střední


HammerBurst

 

 Boltok pistole

 

 

Locusti ji mají ve standartní výbavě, konkrétně Droni a Theronská stráž. Váží okolo 5 kilo, což je na levorvér opravdu hodně. Má klasický zásobník na šest ran. Boltok má design takový, aby zastrašoval nepřátele a svůj účel opravdu plní, zastrašuje protivníky svou hrubou silou a obrovským důrázem. V single-playeru Boltok můžete najít po zabití Theronů a jiné havěti. Ve druhém díle Boltok nosí Droni, ale také hlavně Bolteři. To jsou Droni, kterí jsou speciálně vycvičení pro pohyb s Boltokem. Tito Droni jsou vycvičeni na velmi přesnou sřelbu a pohyb s Boltokem. V multiplayeru je Boltok nejméně oblíbenou zbraní, kvůli jeho pomalé kadenci a malému zásobníku, ale ja jsem si ho velice oblíbil a používám ho hlavně ve druhem díle společně s Boomshielfem. Jak už jsem zmiňoval, Boltok je velmi silná zbraň a dokáže přepůlit Drona na 2 rány a výborně se s ním davají headshooty. stejně jako Snub a Gorgon má i Boltok střední zoom. Díky jeho velké váze  srazíte nepřátele jedním mavnutím zbraně. Názory na Boltok se liší, ale u mě dostává  velké plus.

 

Výrobce: Locusti

Kapcita zásobníku: 6 ran

Ráže: 70-80 kal.

Přesnost: vysoká

Zoom: střední

Dostřel: střední

http://gearsofwar.hrynapc.net/galerie/555975-boltok_pistol_super.jpg

Boltok

 

 

Torzní luk

 

Tozní luk ovládají elitní vojáci Locustů pod názvem Theron. Luk jako každý jiný, si možná říkáte. Ale to vůbec není pravda. Pro nezasvěcené vysvětlím: Torzní luk, takzvaný Torzák s vybuchující municí se dá použít třeba jako jako minomet. Bohužel pak ztrácí účinnost. Při střelbě stačí počkat až luk zaměří na nepřítele a potom jen zmáčknout spoušť. Když se dobře trefíte, tak může střela zůstat v nepříteli a ten už nemá žádnou šanci na záchranu. Tato zbraň mi silně připomněla Ramba II. Torzak je obří kladivo na Boomry, kteří jsou nepohybliví a je snadné je zaměřit. Když chcete střílet z Torzního Luku musíte chvíli počkat než se vám šíp v luku natáhne. a to poznáte podle modré linky, která se při natažení narovná (podobně to je i s granáty), a pak stačí jen odkliknout a šíp se zarije pod kůži Locustů.

 

 

Výrobce: Locusti

Kapcita zásobníku: 12 ran

Ráže: výbušné šípy

Přesnost: vysoká

Zoom: střední

Dostřel: střední

 

 

 

Boomshot

Boomshoot je velmi smrtící zbraň, stačí jedna rána na torzo vašeho těla a nepřítel vás může sbírat po kouskách na zemi. Boomshoot má velice výbušné střelivo, které má jeden projektil a po dopadu projektilu se rozpadne na několik malých výbušných "granátů". Proto vás Boomshoot nemusí trefit přímo, ale stačí když vás trefí o metr vedle a jste rázem na kolenou nebo v horším případě už ty kolena ani nemáte. Boomshoot nosí především Boomrové, kteří jsou vemi pomalí a hloupí. V singlu je Boomshoot celkem problem, jelikož se Boomři oběvují jen zřídka. Proto musíte hledat červené krabice pro náboje do zbraní Locustů, které se vyskytují jen v podzemních tunelech Locustů. Boomshot budete především používat v multiplayeru, ale dejte si pozor, ať nepřítel nestojí příliš blízko         u protivníka, do kterého se chystáte střílet, jinak vás Boomshoot smete také.

 

Výrobce: Locusti

Kapcita zásobníku: 12 ran

Ráže: Locustí raketa

Přesnost: vysoká

Zoom: střední

Dostřel: střední


 

 

Troika

U většiny zbraní Locustů se ví jen málo věcí o jejich původu, munici a vnitřních mechanizmech. O Troice se nevědělo opravdu skoro nic dokud ji neprozkoumali vědci Koalice. Zjistili, že zbraň má dva rotační bubny a střelivo s podporovaným chlazením, což ji zajišťuje nepřetržitou střelbu. Její obrnění je velmi silné, má dva pancíře ze předí, ale z boku a zezadu nic na obranu nemá, a proto když zajdete na náštěvu s brokovnicí, zůstanou po pozdravu jen nohy. Troika se dá použít v multiplayeru na mapě WarMachine, ale kvůli častým Laggům se nedá použít na větší vzdálenost(dále se dá použít třeba na Válečné Mašinérii). Kdyby se vám náhodou stalo, že na vás půjdou 2 a více lidí, tak to do nich klidně nasolte, protože 2 lidi udělají určitě větší plochu.

 

 

 

Výrobce: Locusti

Kapcita zásobníku: 12 ran

Ráže: N/A

Přesnost: nízká

Zoom: střední

Dostřel:  střední 

 
 

 

Hry na PC | Mafia II | Mafia I | Battlefield 2 | Warcraft III | Vietcong | Copyright © 2009 hrynapc.net