I Vozidla I

Autor:Jan Kanta & Michal Bucko | 24.10.2009

Kralovský Havran

 

Královský Havran může vést až 12 vojáků COG a používá se především jako podpora pro pozemní pěchotu díky dvou těžkým kulometům Chain, které má na bocích. Tento vrtulník je zvláštní tím, že nemá ocasní rotor ale požívá protirotující rotor. Jak už vyplývá ze screenshotu pod textem, pilot má velmy malý výhled z kokpitu, proto si myslím, že pilot musí používat videokamery, keré mu pak promítají danou situlaci tam venku před kokpitem. Největší nevýhoda tohoto vojenského dopravního prostředku je jeho velmi slabý plášť, který by se dal prostřelit i Locustím granátometem. Ale opravdu největší ranou, která může poslat havrana až do pekel, je zásah od Nemacystů.

 

King havran

 

 

Junker

 

 

S tímto transporterem pro 4 osoby projedete, ba přímo prosvištíte půlku 2 aktu a začátek 3 aktu v Gears of War. Junker je vybaven UV reflektorem na Krylly (masožraví netopýři), kteří nemají rádi světlo a UV světlo je spálí na uhel. Je poměrně rychlý, ale nemá skoro žadné pancéřování, proto musíte dávat na ty malé potvory Krylly opravdu velký pozor. Junker je předělávka APC, která je odlehčená a je vybavená UV reflektorem pro bezpečnou projížďku po městě Ephyra bez Kryllů.

 

 

 

Junker

Vlak

 

Na vlak si asi vzpomene každý, kdo hru hrál a to i přesto, že jste ho nemohli řidít. Na vlaku jste potkali všechny druhy Locustu až na Boomra. Vlak je vybaven těžkými kulomety koalice (CoG) a zbraní, kterou pošlete velitelství Locustů do pekel. A jako třešničku na dortu tu máme generála RAAMa, kterého sami na nejtěžší obtížnost jen tak nedáte.

 

Vlak

 

 

APC

 

 

Obrněný transporter Koalice je hlavním vozidlem pro pozemní transport. APC je dobrý bojovník do městských ulic nebo do přírodního terénu. Je odolný proti požáru, má 6 kol a velmi silný motor. Vepředu je vybaven radlici na odstraňování trosek, které mu stojí v cestě a vzadu má úložný prostor pro robota Jacka. APC můžete vidět ve 4-5 aktu PC hry Geras of War.

 

 

Apc

Hry na PC | Mafia II | Mafia I | Battlefield 2 | Warcraft III | Vietcong | Copyright © 2009 hrynapc.net