Game for Windows

Autor:Jan Kanta & Michal Bucko | 09.06.2009

Tento článek jsem se rozhodl napsat, protože má hodně lidí problém se zaregistrovat a nebo přihlásit na Game for Windows. Jak tedy na to?

Nejprve se musíte zaregistrovat na Anglických stránkách www.xbox.com (pokavaď se zaregistrujete na stránkách www.xbox.cz, nebude vám to fungovat, protože služba Game for Windows-LIVE není v Čechách oficiálně podporována).

           Klikněte na Sign in   

              A zde zadejte svou e-mailovou adresu.

                Postupně se řiďte pokyny na obrazovce.     

Až dokončíte registraci, přihlašte se  na stránkách www.xbox.com (nebo na www.xbox.cz,  ale anglická verze je obsáhlejší).

       Potom už stačí jen spustit hru a přihlásit se. Po zapnutí PC hry, klikněte na průvodce nebo stiskněte na klávesnici tlačítko HOME. Zobrazí se vám LIVE, zadejte cd-key a přihlašte se.

(Což je v celku problém, protože LIVE není v Čechách oficiálně podporována. Koupil jsem si hru Fallout 3, a když jsem pustil LIVE, hra po mě chtěla cd-key, ale ten v balení PC hry nebyl. Tak jsem ihned poslal e-mail do Cenegy s tím, že nemám kompletní balení hry. Z Cenegy mi odepsali, že služba LIVE není v Čechách oficialně podporována a cd-key není tudíž potřeba. Tato zpráva mě poněkud zaskočila, a tak jsem zkusil zadat cd-key z jiné PC hry podporováné službou LIVE a naštěstí to vyšlo. Toť jen menší rada pro všechny, kteří mají podobný problém.)

Při přihlašováni na LIVE v marsech se může stát, že vám to nepůjde. Zkontrolujte si proto, zda jste zadali dané informace správně a nebo si stáhněte patch 1.03 zde. Další možností je přednastavit si datum na 31.12.2008 a po spuštění hry to vrátit zpět. Mělo by vám to fungovat, i když si hodně lidí myslí, že je to pitomost. Tak to by bylo prozatím vše. Na ostatní funkce určitě příjdete sami, a kdyby ne, tak mi napište do fóra. Na závěr ještě obrázek jak LIVE vypadá.

 

Hry na PC | Mafia II | Mafia I | Battlefield 2 | Warcraft III | Vietcong | Copyright © 2009 hrynapc.net